Erasmus+ munkatársi mobilitási pótpályázati felhívások

1. Európán belüli Erasmus+ munkatársi pótpályázatok a 2023/24-es tanév tavaszi félévére:

Meghirdetésre kerültek a 2023/2024-es tanév tavaszi félévére, Erasmus+ programországba szóló munkatársi pótpályázati felhívások, az alábbi mobilitási típusokra:

Mobilitási tevékenységek pályázhatók olyan egyetemekre is, amelyekkel az ELTE-nek minden tématerületre szóló Erasmus+ keretmegállapodása van, így a CHARM-EU egyetemi szövetség intézményeire és a Coimbra Group Student Exchange Network meghatározott intézményeire is – ezekhez bátorítjuk a kiutazást.

Figyelem! Minden fenti meghirdetett munkatársi mobilitás esetén az Erasmus+ program költségvetési szabályai miatt az ELTE mobilitásonként minimum 2, maximum 5 napot tud támogatni.

Felhívjuk figyelmüket, hogy a felhívásokra egyetemi munkatársak pályázhatnak, az ELTE köznevelési intézményeinél foglalkoztatott munkatársak nem!

A pályázatok benyújthatók a honlapon jelzett módon, 2023. szeptember 15-től 2023. október 25-ig.

2023. október 4-én 14:00-kor online tájékoztatót tartunk a képzési célú (személyzeti) mobilitás iránt érdeklődő adminisztrációban dolgozó kollégáknak, ahol ezen pályázati típus szakmai tervezéséhez nyújtunk segítséget. Az eseményre ezen a linken tudnak regisztrálni 2023. szeptember 29-ig.

A pályázással kapcsolatos kérdés esetén keresse kari koordinátorát, központi munkatársak esetén Kovács Adélt az erasmus.staff@dep.elte.hu címen.

2. Európán kívüli Erasmus+ munkatársi pályázatok a 2023/24-es tanév tavaszi félévére

A 2023/24-es tanév tavaszi félévére vonatkozó oktatói és munkatársi Erasmus+ Nemzetközi Kreditmobilitási pályázati kiírások elérhetővé váltak. A pályázatokon oktatási, valamint képzési célú mobilitások megvalósítására lehet jelentkezni közeli és távoli partnerországokba.

A kiírásokat az alábbi linkeken érhetik el:

·            oktatási célú mobilitási lehetőségek

·            képzési célú mobilitásit lehetőségek oktatóknak

·            képzési célú mobilitások adminisztratív munkakörben dolgozó kollégáknak

Felhívjuk figyelmüket, hogy a felhívásokra csak egyetemi munkatársak pályázhatnak, akik olyan tanszék/intézet kollégái, amely részt vesz abban a partnerségben, melyben a megpályázott mobilitás megvalósítható. A partnerségben részt nem vevő szervezeti egységekben, így például az ELTE köznevelési intézményeinél foglalkoztatott munkatársak nem pályázhatnak!

A jelentkezések leadási határideje 2023. október 25.

A pályázással kapcsolatos kérdés esetén keresse munkatársainkat az erasmus.icm@dep.elte.hu címen.