Erasmus+ munkatársi mobilitás CHARM-EIGHT partnereknél, egyetemi munkatársaknak

CHARM-EIGHT partnerek közötti Erasmus+ oktatási és képzési célú (személyzeti) mobilitás:

A pályázat célja a CHARM-EIGHT partnerek közötti, a szövetség közös képzésein kívüli oktatási és képzési célú mobilitások ösztönzése.

Egyetemi oktatók és munkatársak a felhívás keretében 2023. szeptember 1 – 2024. szeptember 30. közötti mobilitási tevékenységekre pályázhatnak. Pályázatot benyújtani 2024. június 30-ig folyamatosan lehetséges. Döntés a leadástól számított két hónapon belül történik. (A nyári, illetve téli szünet idején a bírálati idő megnövekedhet.) Már megkezdett mobilitási tevékenységre pályázat visszamenőlegesen nem nyújtható be.

További részletek az alábbi linken érhetők el: https://www.elte.hu/charm-eight-mobilitas

Felhívjuk figyelmüket, hogy a felhívásokra egyetemi munkatársak pályázhatnak, az ELTE köznevelési intézményeinél foglalkoztatott munkatársak nem!

Igény esetén a vonatkozó szakmai program kialakításában az ELTE CHARM-EU Iroda nyújt segítséget. A pályázatok formai elkészítésével kapcsolatban pedig a kari koordinátorok, központi munkatársak esetén Kovács Adél áll rendelkezésre az erasmus.staff@dep.elte.hu címen.